Matura rozszerzona z informatyki

Zależy Ci na dobrym wyniku z egzaminu? Twoim celem jest dostanie się na wymarzoną uczelnie?

Zapraszamy Cię na profesjonalny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z informatyki.  Zajęcia prowadzone są przez osobę posiadającą wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Nasz nauczyciel to osoba z doświadczeniem, które zdobył podczas wieloletniej pracy w technikum informatycznym i liceum ogólnokształcącym.

Gwarantujemy skuteczną pomoc w bezstresowej i miłej atmosferze. KURSY MATURALNE PROWADZIMY OD PONAD 15 LAT. Posiadamy bogatą bazę materiałów dydaktycznych, które są zgodne z szkolną podstawą programową. Podczas zajęć realizujemy projekty, które dają wiele satysfakcji naszym uczniom. Jednym z nich jest oprogramowanie szyfrowania i deszyfrowania słynnej maszyny ENIGMA (z gr. αινιγμα „zagadka”).

W trakcie zajęć kładziemy bardzo duży nacisk na samodzielne rozwiązywanie zadań. Nasz główny cel to skuteczna pomoc, która sprawi, że zadania z arkuszy maturalnych nie będą stanowiły dla Ciebie problemu i będziesz je mógł rozwiązywać samodzielnie. UCZYMY TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ PRAKTYKĘ BO TAKA METODA DAJE NAJLEPSZE I NAJSZYBSZE EFEKTY! Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Zapraszamy Cię do kontaktu!

PROKSIM Usługi Informatyczne i Edukacyjne
telefon: 500-715-815
e-mail: biuro (małpa) zadaniezinformatyki (kropka) pl
NIP: 6452360869