Korepetycje z matematyki

Zapraszamy na profesjonalne korepetycje z matematyki na każdym poziomie nauczania. Zajęcia prowadzone są przez osoby z wykształceniem wyższym, które posiadają przygotowanie pedagogiczne. Nasi nauczyciele to osoby z doświadczeniem, które zdobyli podczas wieloletniej pracy w szkole. Jesteśmy na bieżąco z wymaganiami programowymi (liczne kursy i szkolenia), ale przede wszystkim posiadamy wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pomocy uczniom (i tym którzy wyciągają się z trudnej sytuacji, i tym którzy przygotowują się do egzaminów lub konkursów).

Gwarantujemy skuteczną pomoc w bezstresowej i miłej atmosferze. Posiadamy bogatą bazę materiałów dydaktycznych. Prowadzimy zajęcia stacjonarne z także online z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Prowadzimy zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Udzielamy korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, technikum i liceum, a także z zakresu matematyki w szkołach wyższych. Nasza specjalność to maturzyści. Przygotowujemy do matury podstawowej i rozszerzonej, egzaminów ósmoklasisty, klasówek, pomagamy nadrobić zaległości oraz w pracach domowych.


Zapraszamy do kontaktu!

PROKSIM Usługi Informatyczne i Edukacyjne
telefon: 500-715-815
e-mail: biuro (małpa) zadaniezinformatyki (kropka) pl
NIP: 6452360869